Unser Team

Hatice Canan Berkiden

Dipl.- Psychologin
Psychologische Psychotherapeutin
Master of Science Rechtspsychologie
Dipl.- Ergotherapeutin (FH)
Hypnotherapeutin
Yager Code Therapeutin
Regressionstherapeutin (Tiefenheilung und Transformation)

2 Antworten auf „Unser Team“

 1. Eine sehr kompetente Psychotherapeutin, die ihren Beruf mit viel Feingefühl und Engagement ausübt. Frau Berkiden nimmt sich stets Zeit für ihre Patienten und ist auch in Notfällen jederzeit erreichbar. Selten so eine herzensgute und motivierte Psychologin mit einer starken Persönlichkeit kennengelernt!
  Sie hat mich in meiner persönlichen Entwicklung positiv beeinflusst und mir gezeigt im Leben mit eigenen Schwächen umzugehen. Dank ihr konnte ich meine Verlustängste überwinden und kann heute ein selbständiges Leben führen. Auch das Personal ist sehr nett und aufgeschlossen.
  Vielen lieben Dank für Ihre Unterstützung!

  Sevgili Hatice Hocam,
  sizi karşıma cıkaran Rabbime hamd olsun.
  Allah cc. yolunuzu daima acık etsin. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 2. Çok memnunum yaşama tutanmamı sağladı.
  Hayata şu an tutunuyorsam Hatice hanım sayesinde 2-3 kelimede sizi çözebilen yardımcı olan ve hemen anında yardımcı olan bir Psikolog.Tavsiye üzerine tercih ettim. Gittim ilk görüşmede yardımcı oldu çok kötüydüm gitiğidmde bu nedenle çok memnun kaldım bırakmayıda düşünmüyorum halada gidiyorum.Hiç bir yere yalnız çıkamıyordum karar veremiyordm yaşamak istemiyordum problem çözme yeteneğimi kaybetmiştim şu hala getirdi beni.kendi kendim düşünebilmemi güçlü olmamı ve doğru yolu bulabilememi sağladı. Çalışamıyordum işe gidemiyordum şimdi çalışabiliyorum sürekli her sıkıntıda yanımda kendimi güçlü hissediyorum kendimi kötü hissettiğim anda bile varlığını konuşmalarını aklıma getirerek kendimi moıtive edebiliyorum.
  Heran ulaşabiliyorum.Çok alçak gönüllü, bambaşka bir Psikolg çok çok sıcak kanlı yakın samimi br Psikolog.bizden biri.ne anlatırsanız anlatın sizi yargılamıyor sizi çok iyi hisettiriyor.İhtiyacı olan tüm yakınlarıma da tavsiye ediyorum

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert